Zannekin 01
Zeebrugge 19 May 2007

 

Zannekin 02   Zannekin 03   Zannekin 04
19/05/07   19/05/09   19/05/07

 

Name

ZANNEKIN

Previous name

1992 - 2008 Dolfijn

Type

Pilot vessel

IMO

9242453

Flag

Belgium

Port of registry

Oostende

Length

19,53 m

Breadth

5,10 m

Draught

1,09 m

Speed

11,0 knots (20 km/h)

Built

1992

Main engine

2x Scania DS11 engines - each 566 kW / 759 hp

Crew

2

Operator

D.A.B. -Vloot (Dienst met Afzonderlijk Bestuur)
Zeewezengebouw
Sir Churchillkaai 2
8400 Oostende
Belgium

Remarks

Sold 2008

VOF Duw- & Sleepdienst A. Kapitein en Zn, Urk - The Netherlands