HD.42 Grietje Cornelia 01

Vlissingen 30 juni 2012

 

HD.42 Grietje Cornelia 02
30/06/12

 

Naam

HD.42 GRIETJE CORNELIA

Uitwendig kenmerk

DH.42

Ex name

2003 - 2012 HD.42 Elisabeth (Den Helder)

Type

Vissersboot – Eurokotter – Garnalenkotter

Uitrusting

Boomkorvisserij

Registratienummer

NLD200302676

Roepnaam

PBKG

Vlag

Nederlands

Thuishaven

Den Helder

BT

94 t

Lengte

23,95 m

Breedte

5,95 m

Holte

2,70 m

Bouwjaar

2003

Te water

03.2003

Scheepswerf

van der Werff & Visser
Irnsum

Nederland

Materiaal

Staal

Motor

1x Scania DI.12 Diesel motor 300 pk / 221 kW

Built: 2014

Hulpvermogen

140 kW

Eigenaar

Frank Oosterman
Loodsgracht 60
1781 KP Den Helder
Nederland

Vorige naam & eigenaars

2003 – 2012 HD.42 Elisabeth - Rederij de Vries B.V., Den Helder – Nederland

Hernoemd

2017 SU.42 Hope (Husum – Duitsland) – roepnaam: DKXF

Eigenaar: Chr. Wilhelm Nordstrand

Laatste data aanpassing

01 oktober 2017